Poliţiştii din cadrul IPJ Timiş şi jandarmul, care au bătut doi tineri nevinovați, după ce au confundat mașina lor cu cea a unui infractor dat în urmărire generală, au fost trimişi în judecată.
Scris de Mădălina ROȘU în 31 ianuarie, 2018. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Polițiștii smardoiași, care au nenorocit doi tineri nevinovați, trimiși în judecată