Se anunţă noi proteste de amploare, după ce ministrul de Justiţie, Tudorel Toader, a spus că pregăteşte o nouă Odonanţă de Urgenţă.
Scris de Sursa de Vest în 21 ianuarie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Alertă de infracţiune naţională! La Timişoara se iese în stradă, în semn de protest