S-a dat alarma, în această dimineaţă, la Timişoara, după un accident cumplit de muncă, în care doi bărbaţi au fost electrocutaţi.
Scris de Sursa de Vest în 12 august, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Accident înfiorător! Doi muncitori electrocutaţi la Timişoara! Unul dintre ei se zbate între viaţă şi moarte