În perioda 24-26 decembrie, peste 600 de forțe de ordine au acționat în udețul Timiș, pentru verificarea respectării măsurilor și interdicțiilor impuse de pandemia COVID.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 27 decembrie, 2020. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Amenzi de peste 140.000 de lei, în zilele de Crăciun, pentru nerespectarea măsurilor de prevenire a răspândirii COVID