Momente de panică pentru o femeie care s-a dus la cumpărături și și-a lăsat fetița în mașină! Copila a blocat ușile, iar femeia n-a mai putut deschide autoturismul. Aceasta a sunat la 112 și a cerut ajutorul pompierilor. Totul s-a întâmplat seara trecută, în în parcarea unui supermarket de pe strada Borșului din municipiul Oradea. […]
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 9 august, 2024. Publicat în Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Momente de panică după ce o fetiță de doi ani, a rămas blocată într-o mașină, în parcarea unui magazin! Mama copilei a cerut ajutor la 112!