Culmea penibilului, în Consiliul Județean Timiș, unde la un an de când aleșii au votat desființarea funcției de administrator public, pe motiv că este inutilă, astăzi au reînființat-o pentru că este esențială.
Scris de Petronela Axinte în 26 septembrie, 2024. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Credit de sute de milioane de lei și reînființarea unor posturi inutile! Alfred Simonis scoate castanele din foc, cu mâna PSD-iștilor din CJT