Pe 18 decembrie 2024, Municipiul Timișoara și Ministerul Energiei, în calitate de autoritate națională de implementare și gestionare a fondurilor alocate României din Fondul pentru modernizare, au semnat contractul de finanțare pentru proiectul „Retehnologizarea sistemului centralizat de termoficare din Municipiul Timișoara în vederea conformării la normele de protecția mediului privind emisiile poluante în aer și […]
Scris de Sursa de Vest în 17 ianuarie, 2025. Publicat în Administrație, Eveniment, Știri. Niciun comentariu la Începe implementarea proiectului Retehnologizare Rețea Termoficare Etapa a III-a – Lot 1. SMIS-330430