Începând de luni, 3 iunie, vor fi inaugurate două noi linii metropolitane, pentru locuitorii comunei Sânandrei.
Scris de Violeta GHIMBOAŞĂ în 31 mai, 2019. Publicat în Eveniment. 2 comentarii la Vești bune pentru locuitorii din Sânandrei, Covaci și Carani! De luni vor putea veni la Timișoara cu autobuzele STPT