Cu un prejudiciu de peste 9 milioane de euro, dosarul celor 207 imobile din Timişoara, vândute la preţuri de nimic, a fost trimis în judecată.
Scris de Sursa de Vest în 30 decembrie, 2019. Publicat în Eveniment. Niciun comentariu la Reacţia lui Nicolae Robu, după ce procurorii DNA l-au trimis în judecată în dosarul clădirilor vândute fraudulos