Skip to main content

Cargo, Bella Santiago şi DJ K-lu, în noaptea de Revelion, la Timişoara ! Casa de Cultură a finalizat programul pentru noapte dintre ani

Paște Fericit!

În acest an, timişorenii care îşi vor petrece noaptea dintre ani în oraş, au parte, pe lângă spectacolele anunţate de Consiliul Judeţean şi de evenimente organizate de Casa de Cultură a Municipiului.

Acestea vor avea loc atât în Piaţa Victoriei, cât şi în Piaţa Libertăţii.

CITEŞTE ŞI: Ruşi, capturaţi de poliţiştii de frontieră! Cum au explicat încercarea de a intra fraudulos în România?

În ambele locaţii, programul va începe la ora 20 :30, cu DJ Yoleevee, în Piaţa Victoriei şi cu DJ K-lu , în Piaţa Libertăţii.

La ora 22:30, pe scena din faţa Operei va urca Bella Santiago, câştigătoarea X Factor din 2018, iar la ora 23:30, Zoli Toth & Orchestra Lira.

După artificiile de la miezul nopţii, Piaţa Victoriei va răsuna de muzica trupei Cargo, care eset programată să urce pe scenă, la ora 00:15.

În Piaţa Libertăţii, atmosfera va fi întreţiunută de DJ K-lu până la ora 22:30, iar în primele momente din 2023 va fi un after-party cu DJ Sava şi Adriana Onci.

CITEŞTE ŞI: Apel disperat, pentru salvarea lui Robert Călin! Copilul este unul dintre supravieţuitorii accidentului din Petroşani

Distribuie pe rețele de socializare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *


Perioada de verificare reCAPTCHA a expirat. Vă rugăm să reîncărcați pagina.


Alte articole

Societatea de Transport Public Timișoara asigură transportul în comun, cu program extins, în această noapte, cu ocazia oficierii slujbelor religioase de Paști.
Direcția de Asistență Socială a Municipiului Timișoara anunță că sumele alimentate pe tichetele sociale pe suport electronic, destinate sprijinirii cuplurilor mamă–nou-născut aflate în situații de vulnerabilitate, pot fi utilizate până la data de 31 mai.
Incident șocant, în această seară la Timișoara! O tânără de 19 ani s-a aruncat în gol de la etajul unu al unui bloc, după o ceartă cu iubitul.
RETIM Ecologic Service S.A., în parteneriat cu ADID Timiș, anunță începerea primei campanii trimestriale pentru colectarea deșeurilor textile, din Zona 1 Timișoara. Utilizatorii casnici pot folosi această oportunitate pentru a se debarasa legal și gratuit de deșeurile textile din gospodărie. Campania se desfășoară în perioada 22 aprilie – 30 iunie 2025, în localitățile: Timișoara, Dumbrăvița, […]
Trei persoane au fost rănite după ce două mașini s-au izbit violent în municipiul Deva, la ieșirea din sensul giratoriu din Sântuhalm, spre Hunedoara.
Agenția Județeană pentru Ocuparea Forței de Muncă Timiș, împreună cu Consiliul Județean Timiș, organizează o nouă ediție a Bursei Generale a Locurilor de Muncă, într-un format inedit… în aer liber.
Casieriile Aquatim și centrul relații clienți de pe strada Enric Baader nr. 11 din Timișoara vor fi închise în perioada 18-22 aprilie.

Alte articole

Paște Fericit!
Paște Fericit!
Paște Fericit!
Paște Fericit!
Paște Fericit!
Paște Fericit!
Paște Fericit!
Paște Fericit!
Retim – Fereşte-te de eticheta roşie!
San Marco
RMN ImagisticAS
A fi om!
A fi om!
Forța Dreptei
MAXAGRO
Metal Doors – www.usidesiguranta.ro
iGard panouri de gard – www.igard.ro
ATC BAUDESIGN