Peste 200 de studenți de la universitățile cu profil agronomic din țară dar și din Republica Moldova, se întrec la Timișoara la Agronomiada 2019!

Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară a Banatului “Regele Mihai I al României” din Timișoara este gazda unei competiții internaționale studențești ”Agronomiada 2019”.


























