Telefon: 0731 028 626

Contact: [email protected] | Publicitate: 0731 028 626

Retim face angajări! Caută şoferi pentru autogunoiere şi muncitori/încărcători necalificaţi

Evaluaţi acest articol
(0 voturi)

Compania Retim face angajări!

Se caută:

ȘOFER AUTOGUNOIERĂ

pentru Timișoara, împrejurimi și Arad

Descriere post:

Cerințe – Permis Categoria C/E

Full-time

Beneficii:

-Contract pe perioadă nedeterminată

-Tichete de masă 16 lei/zi lucrată

-Prime, bonusuri în funcție de performanță

-Ore suplimentare plătite 200% si 250%

-Primă de concediu echivalentul unui salariu

Foto JOB MUNCITOR

MUNCITOR/ÎNCĂRCĂTOR NECALIFICAT

la Timișoara, împrejurimi și Arad

Descriere post încărcător/muncitor

Full time

Beneficii:

-Tichete de masă 16 lei/ zi lucrată

Ultima modificare Joi, 27 Mai 2021 09:51

1 comentariu

Lasă un comentariu

Asigură-te că ai introdus toate informațiile necesare, indicate printr-un asterisk (*). Codul HTML nu este permis.

Fii sursa noastră!

Ai filmat un eveniment care crezi c-ar putea deveni o știre? Ai imagini spectaculoase și vrei să le vadă o țară întreagă?

Trimite-le prin formularul de contact. Dacă e chiar tare, noi îl publicam. Iar dacă e foarte tare, îl și premiem. Cel mai bun articol va fi premiat în fiecare săptamana, iar câștigătorul va fi anunțat pe www.sursadevest.ro în fiecare zi de luni.